Humno Potoček Pavol

POPIS: Olej na sololitu, rozměr 25 x 54 cm, nesignováno
O AUTOROVI: 1925-2012 Narozen 27. 5. 1925 v Rumunsku. 1952-55 studoval na Pedagogické fakultě UK v Bratislavě (prof. E. Lehotský). Působil jako pedagog na Střední škole uměleckého průmyslu... zobrazit více >
O AUTOROVI: 1925-2012 Narozen 27. 5. 1925 v Rumunsku. 1952-55 studoval na Pedagogické fakultě UK v Bratislavě (prof. E. Lehotský). Působil jako pedagog na Střední škole uměleckého průmyslu v Bratislavě a na Průmyslové škole grafické tamtéž.
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Aktuální cena: 8 100 Kč
Číslo položky:14902