Husitský tábor Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 39,5 x 60 cm, silně poškozený rám
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky:15790