Chlapec v plášti Huttary Josef

POPIS: Olej na plátně, rozměr 54,5 x 44,5 cm, malba mírně poškozena
O AUTOROVI: (1842 – 1890) Studoval na akademiích v Praze a ve Vídni. Ve studiu pokračoval také v Paříži. Tam se stal také žákem Jaroslava Čermáka.
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Aktuální cena: 20 000 Kč

17. 3. 2025 20:18:00
Číslo položky:21434
Žádné příhozy