Chlapec v plášti Huttary Josef
POPIS: Olej na plátně, rozměr 54,5 x 44,5 cm, malba mírně poškozena
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
Aktuální cena: | 20 000 Kč |
17. 3. 2025 20:18:00
Číslo položky:21434
Žádné příhozy | ||