Ikona 10 Anonym .

POPIS: Malba na dřevě , zlaceno, rozměry: 31,5 x 26,5 cm, malba poškozena
O AUTOROVI: Neznámý autor.
O AUTOROVI: Neznámý autor.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky:9472