Ikona 5 Anonym .
POPIS: Malba na dřevě , gravírování, zlaceno, malba poškozená,rozměry: 31 x 26,5 cm
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 2 800 Kč |
Číslo položky:9467