Italské ženy u kašny Eugene de Blaas

POPIS: Kombinovaná technika (tisk + běloba + akvarel), rozměr ve výřezu pasparty : 43 x 57 cm, signováno v tisku, zaskleno
O AUTOROVI: 24. července 1843, Albano Laziale u Říma – 10. února 1932, Benátky, byl italský malíř tvořící ve stylu akademismu. Pocházel z rakouské rodiny, jeho otec a první učitel byl... zobrazit více >
O AUTOROVI: 24. července 1843, Albano Laziale u Říma – 10. února 1932, Benátky, byl italský malíř tvořící ve stylu akademismu. Pocházel z rakouské rodiny, jeho otec a první učitel byl malíř Karl von Blaas (1815–1894) a bratr další malíř Julius von Blaas. Rodina se během malířova mládí přestěhovala do Benátek, kde Karl von Blaas získal místo profesora malby; na tomto místě ho později následoval i Eugene de Blaas. (Zdroj Wikipedia)
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 15 000 Kč
Číslo položky:8039