Jablka Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně podloženo lepenkou, rozměr ve výřezu 21 x 31 cm, zaskleno. Okruh Jana Slavíčka
Vyvolávací cena: | 400 Kč |
Aktuální cena: | 600 Kč |
Číslo položky:8038