Jadran Nedbal Václav
POPIS: Olej na lepence, rozměr 35 x 50 cm, rámováno, signováno vlevo dole V. Nedbal 1927
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 800 Kč |
Číslo položky:5494
800 Kč | 8. 11. 2017 18:03:29 | |