Jan Sobieski posílá zprávu papeži o vítězství Signatura nečitelná

POPIS: Olej na plátně, rozměr 89 x 120,5 cm, poškozeno, nerámováno
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Číslo položky:16715
3 500 Kč 6. 12. 2022 12:09:56