Jarní a podzimní krajina s říčkou
+ 3

Jarní a podzimní krajina s říčkou Novák J.

POPIS: Olej na plátně, rozměr 52 x 73, obrazy signovány J.Novák
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky:5412