Jarní a podzimní krajina s říčkou Novák J.
POPIS: Olej na plátně, rozměr 52 x 73, obrazy signovány J.Novák
Vyvolávací cena: | 500 Kč |
Aktuální cena: | 900 Kč |
Číslo položky:5412