Jarní tání u chalup Čihák Jan

POPIS: Olej na plátně, rozměr 86,5 x 97,5 cm, nerámováno
O AUTOROVI: Malíř krajinář narozen 1940 Malíř Vysočiny. Jan Čihák tvoří expresivně, nesnaží se o panoramatické zachycení krajiny v její hloubce, ale o náladu a pocitové vnímání. Nezachycuje... zobrazit více >
O AUTOROVI: Malíř krajinář narozen 1940 Malíř Vysočiny. Jan Čihák tvoří expresivně, nesnaží se o panoramatické zachycení krajiny v její hloubce, ale o náladu a pocitové vnímání. Nezachycuje detaily, nepracuje se světlem, používá utlumené škály barev a inklinuje k melancholii všedního dne. Významné místo v tvorbě zaujímají také bohatě aranžovaná květinová zátiší.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:13152
Žádné příhozy