Jaroslava ve fialových šatech Křepinský Vladimír

POPIS: Olej na lepence, rozměr 60,5 x 49 cm, Signováno na rubu obrazu , tužkou.
O AUTOROVI: * 15.5.1917
O AUTOROVI: * 15.5.1917
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky:6106
1 500 Kč 25. 2. 2018 13:32:11