Jazzman - pianista Jiran Robert
POPIS: Olej na plátně, rozměr 70 x 50 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
Aktuální cena: | 10 500 Kč |
Číslo položky:8608