Jezero pod Alpami Kirnig Alois - připsáno
POPIS: Olej na plátně, fixováno na desce, rozměry: 37 x 25 cm, nesignováno. Rám poškozený.
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 2 300 Kč |
Číslo položky:20212