Jezero v Alpách Correggio Ludwig
POPIS: Olej na plátně, rozměr 55 x 80 cm . Signováno vlevo dole : L . Correggio 1892. Kvalitní malba s typickým autorovým motivem Alp.
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
Aktuální cena: | 11 000 Kč |
Číslo položky:20222
11 000 Kč | 30. 6. 2024 07:43:33 | |
10 000 Kč | 15. 6. 2024 07:25:57 | |