Jezero v horách Haider J.
POPIS: Olej na plátně, rozměry : 56 x 65 cm. Datováno 1846
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
Aktuální cena: | 3 100 Kč |
Číslo položky:12992
3 100 Kč | 7. 6. 2021 21:53:59 | |
3 000 Kč | 7. 6. 2021 21:43:35 | |