Jezírko Dvořák František
POPIS: Olej na lepence, rozměry: 22,5 x 28 cm, signováno na zadní straně
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
Aktuální cena: | 1 800 Kč |
Číslo položky:8165
1 800 Kč | 25. 2. 2019 21:19:44 | |