Ježíš a rybáři Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 63 x 90 cm, rozměry včetně rámu: 92 x 110 cm
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 10 000 Kč
Číslo položky:18106