Ježíš - Ikona Nesignováno .
POPIS: Olej a kovová montáž , celkové rozměry : 35 x 31 cm. Rusko 19.století. K obrazu je vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 2 200 Kč |
Číslo položky:12890