Ježíš - Ikona Nesignováno .

POPIS: Olej a kovová montáž , celkové rozměry : 35 x 31 cm. Rusko 19.století. K obrazu je vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Číslo položky:12890