Ježíš na kříži Neznačeno

POPIS: Dřevěná plastika zlacená , výška: 48 cm
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
S příhozem

24. 9. 2024 19:10:00
Číslo položky:20239
1 500 Kč 15. 6. 2024 07:40:04