Ježíš s Marií Kupka F.

POPIS: Olej na plátně, rozměr 60 x 73 cm, nerámováno, malba mírně poškozena. Povolení prodeje od národního památkového ústavu uděleno.
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky:8256
2 100 Kč 24. 6. 2019 11:33:32
2 000 Kč 27. 5. 2019 09:44:56