Jižní krajina Čermáková Alena

POPIS: Olej na lepence, rozměr 38,5 x 56,5 cm, nově rámováno a zaskleno
O AUTOROVI: Narodila se 28.2.1926 v Praze a zemřela v roce 2009. Studovala AVU u prof. Obrovského. Byla figuralistkou, malující také krajiny, později zátiší, hlavně květinová. (Výtvarné... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodila se 28.2.1926 v Praze a zemřela v roce 2009. Studovala AVU u prof. Obrovského. Byla figuralistkou, malující také krajiny, později zátiší, hlavně květinová. (Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 7 100 Kč
Číslo položky:8262