Johann Stenzl
Johann Stenzl
Johann Stenzl
Johann Stenzl
Johann Stenzl
Johann Stenzl
+ 1

Johann Stenzl Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměry : 26,5 x 22 cm, přípis - Johann Stenzl 1705 - 1874, řezaný florentský rám. Jeden z protějšků, viz foto
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Číslo položky:10518