Josef s Ježíškem Anonym .

POPIS: Olej na plátně, rozměry malby: 66 x 47,5 cm, nerámováno. Vzadu štítek z Národopisné výstavy 1895
O AUTOROVI: Neznámý autor.
O AUTOROVI: Neznámý autor.
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 800 Kč
Číslo položky:14066