Kachny Koester Alexander - okruh

POPIS: Olej na plátně fixováno na dřevě, rozměr 20 x 32 cm, nesignováno
O AUTOROVI: Narozen: 10. února 1864, Bergneustadt, Německo Úmrtí: 21. prosince 1932, Mnichov, Německo
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Číslo položky:10040