Okrová - Velký formát Kadečková Šustová Blanka

POPIS: Olej na plátně, rozměr 73 x 106 cm, nerámováno, nesignováno
O AUTOROVI: Blanka Kadečková Šustová * 11. 12. 1945, Praha, Česká republika (Czech Republic) malířka, ilustrátorka
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

18. 3. 2025 21:04:00
Číslo položky:21485
Žádné příhozy