Kameničky Wágner Karel
POPIS: Olej na plátně, rozměr 59 x 79,5 cm, malba mírně poškozena
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
Aktuální cena: | 14 400 Kč |
Číslo položky:7214