Kameny v Chyškách Skořepa Jiří
POPIS: Olej na sololitu, rozměr 30 x 40 cm, signováno vprav dole J. Skořepa
Vyvolávací cena: | 1 700 Kč |
Aktuální cena: | 1 700 Kč |
Číslo položky:6263
1 700 Kč | 30. 3. 2018 20:52:55 | |