Karlův most Mamedov Vugar

POPIS: Olej na plátně, rozměr 20 x 30,5 cm, volné plátno
O AUTOROVI: Umělec z Baku
O AUTOROVI: Umělec z Baku
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky:14638
2 500 Kč 17. 1. 2022 08:31:29