Karlův most a Hrad Autor nezjištěn
POPIS: Olej na sololitu, rozměr 59 x 82 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena: | 500 Kč |
Aktuální cena: | 500 Kč |
Číslo položky:6096
500 Kč | 15. 2. 2018 22:57:26 | |