Kartuziánský mnich
Kartuziánský mnich
Kartuziánský mnich
Kartuziánský mnich
Kartuziánský mnich
Kartuziánský mnich
+ 1

Kartuziánský mnich Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměr 95,5 x 72,5 cm, první polovina 18. století. Vývozní povolení NPÚ uděleno.
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Aktuální cena: 25 000 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:17643
Žádné příhozy