Keř nad vsí Oplt Oldřich

POPIS: Olej na plátně, rozměr 50 x 63 cm, rám poškozen
O AUTOROVI: 1919, Stružice u Lomnice nad Popelkou - 2001 Student Školy umění ve Zlíně (1941-1944), poté studia na AVU (1945-1950, prof. K. Minář, V. Rada a V. Pukl). Malíř, grafik a... zobrazit více >
O AUTOROVI: 1919, Stružice u Lomnice nad Popelkou - 2001 Student Školy umění ve Zlíně (1941-1944), poté studia na AVU (1945-1950, prof. K. Minář, V. Rada a V. Pukl). Malíř, grafik a ilustrátor. Ve své tvorbě se věnoval sportovním motivům, krajinářství (Podkrkonoší a Český ráj) a malbě zátiší z prostředí ateliérů. Vystavoval zejména v Praze.
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky:16459