Keře Nesignováno .

POPIS: Olej na lepence, rozměry: 29 x 24 cm
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky:9279
800 Kč 21. 11. 2019 20:05:37