Khmerské torzo Neznačeno
POPIS: Pískovecová plastika, výška včetně podstavce 80 cm. Jedná se o původem kambodžskou sochu z 11 - 12. století
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
Aktuální cena: | 120 000 Kč |
Číslo položky:14896
Žádné příhozy | ||