Khmerské torzo Neznačeno

POPIS: Pískovecová plastika, výška včetně podstavce 80 cm. Jedná se o původem kambodžskou sochu z 11 - 12. století
Vyvolávací cena: 120 000 Kč
Aktuální cena: 120 000 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:14896
Žádné příhozy