Kladenské haldy Bouda Cyril
POPIS: Litografie, rozměr ve výřezu 36 x 50 cm, poškozeno
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 600 Kč |
Číslo položky:16414
1 600 Kč | 26. 9. 2022 17:10:47 | |
1 500 Kč | 20. 9. 2022 16:20:17 | |