Klášter Melk - Rakousko Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně, rozměry : 55,5 x 68 cm
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 16 000 Kč |
Číslo položky:12865