Kočičí král Born Adolf
POPIS: Litografie 53/70 , rozměr tiskové plochy 48,5 x 37 cm, rozměr listu 64 x 49 cm, rámováno, zaskleno
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
Aktuální cena: | 16 200 Kč |
Číslo položky:6675