Kočky Ronner Henriette

POPIS: Olej na dřevě, rozměr 13 x 16 cm, signováno vlevo dole Henriette Ronner
O AUTOROVI: 31. května 1821, Amsterdam - 28. února 1909, Ixelles Holandsko-belgická umělkyně v romantickém stylu, která je nejlépe známá pro své obrazy zvířat; zejména koček.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky:5822