Kočky Jiran Robert

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 50 x 70 cm, nerámováno. Pravost díla potvrzena autorem. Jedná se o ranější dílo, kdy autor ještě neoznačoval obrazy autorským razítkem na zadní straně obrazu
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 21 000 Kč
Číslo položky:17406