Komár pisklavý Nesignováno .

POPIS: Grafika, rozměr 81 x 62 cm, zaskleno, poškozeno
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:19577
Žádné příhozy