Komposice Jarolím Jiří

POPIS: Olej na plátně, rozměr 105 x 105 cm, nerámováno
O AUTOROVI: Narozen 16. 10. 1936 v Praze Studoval UMPRUM u prof. Kaplického. V jeho tvorbě převládají vysněné krajiny a abstraktní tematika. Rovněž se věnuje grafickému designu a drobné... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narozen 16. 10. 1936 v Praze Studoval UMPRUM u prof. Kaplického. V jeho tvorbě převládají vysněné krajiny a abstraktní tematika. Rovněž se věnuje grafickému designu a drobné plastice. Autor vitráží, kovových smaltových stěn, leptaných dekorativních panelů z hliníku, leptaných reliéfů z mědi, návrhů na osvětlovací tělesa aj. - Žije v Roztokách u Prahy.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 8 700 Kč
Číslo položky:10721