Kompozice Vojáček František

POPIS: Tuš + akvarel, rozměr ve výřezu 35 x 23,5 cm, nerámováno
O AUTOROVI: Narodil se 18.9.1893 v Praze a zemřel 29.3.1942 v Mauthausenu. Kreslil obrázky do novin, maloval krajiny, zátiší i figurální kompozice. Navrhoval scény a kostýmy pro loutková... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 18.9.1893 v Praze a zemřel 29.3.1942 v Mauthausenu. Kreslil obrázky do novin, maloval krajiny, zátiší i figurální kompozice. Navrhoval scény a kostýmy pro loutková divadla. (Tomanův slovník)
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky:14613
2 000 Kč 18. 1. 2022 11:34:46