Kompozice Gruber Ivan
POPIS: Olej na papíru, rozměry ve výřezu pasparty: 50 x 75 cm, zaskleno, celek: 68 x 92 cm, zaskleno. Datováno 67.
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
Aktuální cena: | 8 000 Kč |
Číslo položky:17924