Kompozice Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, fixováno na lepence, rozměr ve výřezu 30 x 24 cm, zaskleno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 300 Kč
Číslo položky:16528