Koně s povozem Nesignováno .

POPIS: Olej na lepence, rozměr ve výřezu 21 x 27 cm
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky:6621
1 000 Kč 26. 8. 2018 11:27:21