Koně u napajedla Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměr 73 x 100 cm, rentoilováno
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky:16742
8 500 Kč 3. 4. 2023 19:53:56
8 000 Kč 20. 2. 2023 02:00:08