Koně Pistorius Jan Ferdinand

POPIS: Olej na plátně, rozměr 60 x 64,5 cm, v malbě krakeláž, rám poškozen
O AUTOROVI: (1899-1985) Soukromě studoval v malířské škole F. Engelmüllera v Praze u J. Proškovce v Plzni a na škole dekorativních umění v Praze. Věnoval se malbě, především koní, květin... zobrazit více >
O AUTOROVI: (1899-1985) Soukromě studoval v malířské škole F. Engelmüllera v Praze u J. Proškovce v Plzni a na škole dekorativních umění v Praze. Věnoval se malbě, především koní, květin a krajiny. V 50. letech se začal věnovat grafice a kresbě.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky:18702