Konvolut 13 obrazů
Konvolut 13 obrazů
Konvolut 13 obrazů
Konvolut 13 obrazů
Konvolut 13 obrazů
Konvolut 13 obrazů
Konvolut 13 obrazů
Konvolut 13 obrazů
Konvolut 13 obrazů
Konvolut 13 obrazů
Konvolut 13 obrazů
Konvolut 13 obrazů
Konvolut 13 obrazů
Konvolut 13 obrazů
Konvolut 13 obrazů
Konvolut 13 obrazů
Konvolut 13 obrazů
Konvolut 13 obrazů
Konvolut 13 obrazů
+ 14

Konvolut 13 obrazů Různí autoři

POPIS: 12X olejomaleb + 1X kombinovaná technika , 5X rámováno - rozměry 34 x 100 cm, 41 x 103 cm, 36 x 112 cm, 26 x 34 cm, 38 x 72 cm, 4X volné plátno - rozměry 49 x 70 cm, 30 x 20 cm, 66 x 95 cm, 92 x 59 cm, 3 x nerámováno - rozměr 80,5 x 65,5 cm, 48 x 35,5 cm, 1 X kombinovaná technika poškozena - rozměr 42,5 x 33 cm
O AUTOROVI: Díla od více autorů
Vyvolávací cena: 1 100 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky:8616
1 100 Kč 22. 9. 2019 18:16:16